Špičkový catering a výnimočné služby

Keďže nielen krásnym priestorom je človek sýty, ale aj skvelým jedlom, ponúkame vám výnimočné cateringové služby. Sú v živote milé a vzácne chvíle, ktoré jedlo a jedenie povyšujú na zážitok i potešenie. Pre vaše potešenie ponúkame čerstvé domáce koláčiky, ktoré si kedykoľvek počas dňa môžete vychutnať pri káve, či pohári vína.
Prípadne studené syrové taniere, ktoré sú výberom tých najlepších slovenských bio syrov, doplnené o olivy a ovocie.

Taktiež mäsové špeciality od poctivých slovenských mäsiarov, spolu s omáčkami a pečivom.

Pri výbere surovín a produktov dbáme na kvalitu a sú skvelým gastronomickým doplnením ponúkaných vín a drinkov, ktoré si môžete u nás vychutnať aj v rámci degustácie.  

Video prezentácia našich výnimočných priestorov

Prehrať video


Záleží nám na vašej spokojnosti a kvalite našich jedál a preto všetko konzultujeme osobne.

Degustačné menu Slovenských vinárstiev

Výber vína podľa vašej chuti, podávaného s kvalitnými slovenskými syrmi.
/ 10 pohárov vína podľa výberu 10 x 0.1l , syrový tanier 200g, džbán vody /
Vhodné pre 2 osoby.

Elegant man in suit at wine cellar with bottle of wine
Glasses of cherry liquor

Degustačné menu Slovenskej pálenky

Výber 6 druhov kvalitnej maďarskej pálenky Szicsek, podávanej s kvalitnými slovenskými syrmi a mäsovými špecialitami / 12 x 0.04l z celkovo 6 druhov pálenky , Tower tanier (mix syrov, salámy a klobás) 200g, džbán vody / Vhodné pre 2 osoby.

Degustačné menu Skotch blend

Výber 6 druhov kvalitnej škótskej whisky, podávanej s čokoládou, syrom a ovocím / 12x 0.04l z celkovo 6 druhov škótskej whisky , Taste tanier (čokoláda, syr, ovocie) 200g, džbán vody / Vhodné pre 2 osoby.

Whiskey in a glass on the rocks with bottle and vintage background

Oslavy a výnimočné pracovné stretnutia si však vyžadujú špeciálnu pozornosť. Aby váš zážitok bol čo najintenzívnejší, vieme vopred všetky vaše požiadavky komunikovať s našim šéfkuchárom, ktorý pripraví pre vás to najlepšie.

Samozrejmosťou sú šéfkuchárové špeciality, podávané formou bufetových stolov, doplnené o štýlové finger food – tapas a ako neskoré občerstvenie môžete zvoliť našu ponuku bio syrov a mäsových výrobkov, skvelo dopĺňajúcich večerné popíjanie.