FAQs

Často kladené otázky od našich zákazníkov

Celý vnútorný priestor (bar, lounge) je nefajčiarsky. No pre fajčiarov máme k dispozícii terasu, kde je možné si okrem iného vychutnať aj cigary z našej ponuky.

V prípade, že ste nadšenec IQOS, elektronických cigariet alebo elektronických sisha cigariet s ovocnými príchuťami, takéto „cigarety“ si u nás môžete vychutnať bez problémov v celom podniku pri drinku, ba dokonca v lounge miestnosti máme k dispozícii aj externé nabíjačky a príslušenstvo k IQOSU.

Sme oficiálne jedinou IQOS  room v Trnave. Tešíme sa na vašu návštevu.

Áno. Študenti u nás môžu využiť zľavu počas letného semestra, v dňoch pondelok – štvrtok a v čase 10:00 – 16:00. Avšak tieto zľavy mávame príležitostne. O zľavách alebo akciách informujeme pravidelne na našom Facebooku alebo Instagrame.

Áno. Akceptujeme všetky typy platobných kariet.

Áno, radi vám vyhovieme aj v danej veci. No poprosíme túto požiadavku vždy oznámiť včas zodpovednému personálu.

Samozrejme. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a radi vám splníme najrôznejšie priania, spojené s prípravou a organizáciou eventu. Okrem vyššie uvedeného vám vieme dodať taktiež hudobnú skupinu, DJ, technické zabezpečenie, osvetlenie, výzdobu, hostesky, moderátora sprevádzajúceho celým eventom, fotografa / kameramana a darčeky pre hostí alebo someliéra, ktorý svojim odborným výkladom povýši celý event a hostí zabaví.

Detský kútik u nás nemáme, no veríme, že kvalitný cheesecake alebo iný dezert deti dostatočne zabaví, kým si vychutnáte u nás kávičku. A počas večera zabezpečte stráženie a vybehnite k nám na drink. 🙂

Samozrejme, sme dogs friendly a veľmi radi privítame vás  aj vašich štvornohých miláčikov.

Áno, no v prípade väčšej skupiny hostí alebo eventu samozrejme vieme vyjsť v ústrety aj v danej veci a ponechať otvorenie o čosi dlhšie tak, aby vaša zábava mohla nerušene pokračovať.

Áno, parkovisko je k dispozícii na Hlbokej ulici.

Facebook Twitter Instagram