94178455_223416139075029_3385520714239967232_o

Eventy v Severnej
veži

Unikátny priestor v srdci Trnavy. Historická Severná veža, ktorá je súčasťou Trnavských hradieb z 13.storočia, v sebe ukrýva nielen bar, lounge, terasu s výhľadom na celé mesto, ale tiež miesto ideálne na event na mieru.

Severná veža je miesto, dýchajúce históriou a okúzľujúce moderným, minimalistickým interiérom v rámci celého objektu. Členitá veža, rozprestierajúca sa na troch podlažiach, vám umožňuje rezervovať si celý objekt alebo len jeho jednotlivé časti.

1. podlažie

S vyšším barovým sedením a priamym prístupom k baru, ktorý sa počas večera mení na ústredný prvok celého priestoru. Nechajte sa zlákať príjemným sedením a profesionálnym barmanom, ponúkajúcim len to najlepšie z ponuky. Celková kapacita 1.podlažia je 25 osôb.

2. podlažie

Prostredie intímneho Lounge s nižším sedením, je ideálnym priestorom pre vychutnanie si kávičky a skvelého jedla počas dňa, prípadne nášho degustačného menu počas večera v prítmí príjemného osvetlenia. Celková kapacita 2.podlažia je 30 osôb.

3. podlažie

Dych vyrážajúci výhľad sa vám naskytne z terasy na streche veže, nášho Sky Baru. Ponúkajúci neopakovateľnú atmosféru a výhľady na veže okolitých kostolov a strechy starých meštianskych domov, no na druhej strane kontrastné moderné stavby. To všetko s pohárom obľúbeného vína alebo drinku v ruke a skvelou gastronómiou. Celková kapacita 3.podlažia – Sky Bar je 30 osôb.

Okrem skvelého jedla a profesionálnej obsluhy, ktorá vám v duchu historických priestorov dožičí obsluhu hodnú kráľov, vám pre váš event či oslavu radi zabezpečíme taktiež štýlové osvetlenie, kvetinovú výzdobu alebo ozvučenie.

Priestory, gastronómia a výnimočná atmosféra Severnej veže sú pevným základom pre perfektný event, pracovné stretnutie či oslavu. No bonusom je naše odhodlanie a individuálny prístup ku každému klientovi a jeho požiadavkám. Preto nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať a podeliť sa s nami o vaše predstavy.

Ak je pre vás príprava oslavy alebo jedla na akciu priveľkým sústom, veľmi radi vám s tým pomôžeme a zahryzneme sa do organizácie a prípravy.

Členstvo v Tower Lounge

majte tieto jedinečné priestory k dispozícii kedykoľvek. Ak mávate pravidelné pracovné stretnutia a chýba vám miesto na ich uskutočňovanie, predplatťe si členstvo a využívajte jeho skvelé výhody.

Buffet Dinner Restaurant Catering Food Concept
Antipasto catering platter with jerky bacon