Členstvo v Tower
Lounge

Staňte sa súčasťou Tower Lounge a majte tieto jedinečné priestory k dispozícii kedykoľvek. Ak mávate pravidelné pracovné stretnutia a chýba vám miesto na ich uskutočňovanie, predplaťte si členstvo a využívajte jeho skvelé výhody.
Členstvo je rozdelené do dvoch úrovní:

clenskeTOWER-1-1

Členstvo Gold
Tower Lounge

Priestory Severnej veže budete mať k dispozícii na 12 hodín mesačne počas pracovných dní od 8:00 do 15:00. Na účet v Tower Bar Lounge dostanete počas celej doby členstva zľavu 10%. Raz do mesiaca od nás dostanete darček v podobe vína zo slovenských vinárstiev.


Cena členstva Gold Tower je 300€
s možnosťou platby na faktúru

Členstvo Platinum
Tower Lounge

Priestory Severnej veže budete mať k dispozícii na 20 hodín mesačne počas pracovných dní od 8:00 do 15:00. Priamo na mieste budete mať k dispozícii vlastnú skrinku s exkluzívnym alkoholom a cigarami, ktoré si môžete vychutnať na terase, nakoľko celý priestor je nefajčiarsky. Na účet v Tower Bar Lounge dostanete počas celej doby členstva zľavu 20%. Raz do mesiaca od nás obdržíte exkluzívne darčekové balenie kvalitných vín z vinárstiev z Trnavského kraja.


Cena členstva Platinum Tower je 500€
s možnosťou platby na faktúru

clenskeTOWER-2

Ponáhľajte sa

Ak hľadáte výnimočné priestory pre firemné, či súkromné stretnutia, neváhajte a kontaktujte nás ohľadom zakúpenia členstva ihneď. Počet členov je totiž obmedzený.Tešíme sa na spoluprácu.

Členstvo v Tower Lounge

majte tieto jedinečné priestory k dispozícii kedykoľvek. Ak mávate pravidelné pracovné stretnutia a chýba vám miesto na ich uskutočňovanie, predplaťte si členstvo a využívajte jeho skvelé výhody.

Buffet Dinner Restaurant Catering Food Concept
Antipasto catering platter with jerky bacon